Poznajmy się

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku nieruchomości i niejasnym standardom jakie wypracowały biura nieruchomości, nauczeni latami doświadczenia i wykształcenia postanowiliśmy odczarować rynek nieruchomości.
Etyka zawodowa

u nas na pierwszym miejscu


Triobud Nieruchomości to biuro, w którym jesteśmy dla Państwa. Decydując się na współpracę z nami macie Państwo pewność, że będziemy reprezentować tylko Wasze interesy i to one będą dla nas na pierwszym miejscu. Dbamy o naszych klientów i przykładamy ogromną uwagę do ich obsługi.
Z uwagi na to, że rynek na którym działamy ma charakter lokalny, chcemy zostać dobrze zapamiętani, bo wiemy że spotkamy się z Państwem niejednokrotnie w różnych momentach naszej drogi zawodowej. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zaowocuje i przyniesie efekt w postaci długotrwałych dobrych relacji z każdym naszym klientem.

Nieruchomości...

doradzamy i działamy kompleksowo


Doradzamy i działamy w zakresie nieruchomości kompleksowo.
    • Wspieramy inwestorów, budujących wymarzony dom, czy tych nieco większych, którzy planują inwestycję wielomieszkaniową.
    • Pomagamy w sytuacjach trudnych jak np. zadłużenie nieruchomości, czy nieuregulowane sprawy podatkowo-spadkowe.
    • Kompleksowo remontujemy Państwa domy i mieszkania.
    • Przygotowujemy najlepsze oferty wraz z profesjonalnymi zdjęciami.  
    • Doradzamy przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego.
To tylko część naszych możliwości. W skład naszego zespołu wchodzą inspektorzy nadzoru, kierownicy robót, doradcy finansowi, prawnicy oraz doświadczeni specjaliści ds. nieruchomości, dzięki czemu nasi klienci nie mają konieczności szukać wsparcia na kolejne etapy inwestycji, wszystkim zajmiemy się my.Wynagrodzenie...

trudna kwestia


Jak każdy przedsiębiorca świadczący usługi podpisujemy z Państwem umowę ustalając zakres naszych działań i wynagrodzenie indywidualnie. Każdego z naszych klientów traktujemy jak partnera, z którym ustalamy warunki współpracy. Daleko nam do utartych standardów, w myśl których wysokość naszego wynagrodzenia to z góry narzucony procent od wartości Państwa nieruchomości, pobierany, a jakże, od dwóch stron transakcji.

Triobud Nieruchomości to biuro stojące w opozycji do takich standardów. Nasz agent reprezentuje tę stronę transakcji, z którą miał przyjemność podpisać umowę. Pobieranie wynagrodzenia od dwóch stron transakcji jest w naszym odczuciu nieetyczne i nieprofesjonalne. Podczas sprzedaży nieruchomości interesy stron wzajemnie wykluczają się, tym samym jeden agent nie może skutecznie reprezentować zarówno sprzedającego, jak
i kupującego i pobierać od nich wynagrodzenia.Gdzie można nas znaleźć?

Zapraszamy na kawę!


Nasze biuro mieści się przy ul. Piłsudskiego 40/107 w Nysie, na I piętrze
w Centrum Confero, gdzie zapraszamy na pyszną kawę i rozmowę z naszymi specjalistami.

Czy zaproponowana cena mojego mieszkania jest adekwatna do aktualnej sytuacji na rynku? Jak mogę wykreślić wpis w księdze wieczystej? Jaka lokalizacja jest najlepsza dla rodziny? Gdzie szukać wymarzonego domu? Jakich formalności muszę dopełnić żeby kupić/sprzedać moje mieszkanie? Jak przygotować moją nieruchomość do zdjęć? Jakie dokumenty/pozwolenia/uzgodnienia muszę zdobyć żeby wybudować mój wymarzony dom?

Na te i wiele innych pytań z przyjemnością odpowiemy podczas niezobowiązującego spotkania.


Jesteśmy mobilni...

dojedziemy, gdzie trzeba


Nasze biuro znajduje się w Nysie, jednak jest nam niezmiernie miło, gdy nawiązujemy współpracę z klientami z oddalonych miejscowości. Reprezentujemy głównie klientów z okolic Nysy, Głuchołaz, Prudnika, Paczkowa, Grodkowa, czy Niemodlina, lecz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Odległość to dla nas tylko liczba, która nie jest
w stanie przeszkodzić zorganizowanym partnerom w biznesie.