Sprzedaż i wynajem nieruchomości

Skuteczna sprzedaż i wynajem nieruchomości na własną rękę może okazać się nie lada wyzwaniem.
Dlatego zapraszamy Cię na spotkanie z naszym agentem. Zapoznaj się ze sposobem naszej pracy, naszymi priorytetami oraz strategią i podejmij właściwą decyzję.
Po pierwsze

bezpieczeństwo


Profesjonalna sprzedaż nieruchomości to przede wszystkim  bezpieczeństwo transakcji i wsparcie w procedurze formalno-prawnej. Dlatego zespół Triobud Nieruchomości udziela swoim klientom fachowego wsparcia nie tylko podczas samej transakcji sprzedaży/wynajmu nieruchomości, ale również pozostałych procedur związanych z uzyskaniem wymaganych dokumentów, przepisaniem mediów, czy kwestiami podatkowymi.

Zadłużenie?

Mamy na to sposób


Triobud Nieruchomości nie uznaje przypadków "trudnych". Twoje mieszkanie jest zadłużone, ma nieuregulowany stan prawny, a może masz trudności z kwestiami spadkowymi? Nasz zespół służy pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy fachowym wsparciem i pomocą nawet w wyjątkowych przypadkach.

Prowizja?

Tylko od jednej strony transakcji


Jako jedyne biuro nieruchomości pobieramy prowizję tylko od tej strony transakcji, którą mamy przyjemność reprezentować. Pobieranie prowizji od dwóch przeciwnych stron umowy wynagrodzenia jest dla nas sprzeczne z etyką zawodową. Nasze biuro powstało, żeby zapewnić szybką, bezpieczną i korzystną finalizację transakcji niezależnie od tego czy chcesz kupić czy sprzedać swoją nieruchomość.Kompleksowość?

Tylko u nas

Nasi klienci mają dostęp do sprawdzonych notariuszy, architektów czy geodetów. Nasz zespół uzupełniają również fachowcy z zakresu ubezpieczeń oraz finansowania nieruchomości. Wspieramy Was także w kwestiach prawniczych oraz podatkowych. Stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę, której celem jest dbanie o interesy naszych klientów i ich bezpieczeństwo niezależnie od przeprowadzonej transakcji.