Zakup i najem nieruchomości

Nieruchomości Nysa 

Zakup nieruchomości to poważna decyzja, podejmowana przez wiele osób jedynie raz w życiu.  Najem natomiast jest najczęściej rozwiązaniem tymczasowym, lecz mimo to ważne jest, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie nawet w lokalu, który nie jest naszą własnością.

Warto zatem skorzystać z pomocy naszych specjalistów, aby decyzja o najmie lub zakupie nieruchomości była podjęta w pełni świadomie i nie niosła za sobą przykrych konsekwencji.


Analiza stanu prawnego nieruchomości

abyś był świadomy


To bardzo ważny krok, jaki należy wykonać przed podjęciem decyzji o zakupie. Jest wiele dokumentów, z którymi należy się zapoznać, aby być pewnym, że kupno nieruchomości będzie dobrą inwestycją, a nie wręcz przeciwnie. Przeanalizujemy m.in. księgę wieczystą, wypis i wyrys z rejestru gruntów, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, kartotekę budynku czy też zaświadczenia ze spółdzielni.


Dobrze wydane pieniądze

tylko z naszą pomocą


Zakup nieruchomości to ważny moment w życiu każdego. Często wiąże się z zobowiązaniem kredytowym na wiele lat. Najem również oznacza spory, comiesięczny wydatek. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nasi klienci nie żałowali żadnej wydanej złotówki.


Wsparcie techniczne

zaufanych profesjonalistów


Do naszego zespołu należą doświadczeni inżynierowie budownictwa, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że stan techniczny nieruchomości, które planują kupić czy też wynająć jest adekwatny do ceny oraz, że jest to miejsce, w którym bezpiecznie można spędzać czas.
Zdajemy sobie sprawę, że

czas to pieniądz

Oddając w nasze ręce poszukiwania Twojej wymarzonej nieruchomości zyskasz spokój i nieocenioną oszczędność czasu. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich preferencjach, a my zajmiemy się resztą, abyś mógł skupić się na swoich obowiązkach. Gotowe oferty otrzymasz od nas w wersji elektronicznej, po czym udamy się z Tobą do nieruchomości, które najbardziej przypadną Ci do gustu.