Finansowanie nieruchomości

Sposób finansowania nieruchomości, to często trudny i długotrwały proces. Jednak z uwagi na szybko rozwijający się rynek nieruchomości, dostępność kredytów hipotecznych stała się równie powszechna.
Kredyt hipoteczny

wiele pytań


Czy otrzymam potrzebną kwotę kredytu?

Jaka będzie wysokość miesięcznej raty?

Jak długo trzeba czekać na decyzję?

Czy prowadząc działalność gospodarczą otrzymam inne warunki?

Czy mogę wnioskować o kredyt zarabiając w innej walucie?

Na te i wiele innych pytań odpowie nasz specjalista ds. finansowania nieruchomości. Znajdziemy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę spośród wielu możliwości dostępnych na rynku. Zadbamy o to, aby cały proces był dla Państwa klarowny, szybki i bezpieczny.

Kompleksowa obsługa

nic nie kosztuja


Zawód pośrednika finansowego opiera się na współpracy z bankami, to one wynagradzają nas za naszą pracę. Dzięki współpracy z wieloma bankami jesteśmy niezależni, obiektywni i z powodzeniem wybieramy dla Państwa najkorzystniejsze oferty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i to dla Państwa działamy żeby osiągnąć wspólny cel jakim jest pozytywna decyzja kredytowa. To w naszym wspólnym interesie jest sfinalizowanie transakcji w jak najkrótszym terminie i przy jak najmniejszej liczbie formalności.

W Triobud Nieruchomości

cenimy Państwa czas


Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala na znacznie większe możliwości i warunki niż te, które otrzymuje potencjalnie klient bezpośrednio w placówce. Podczas spotkania z naszym specjalistą odpowiadamy na wszystkie pytania, dobieramy indywidualną strategię i pomagamy skompletować wymagane dokumenty. Przeprowadzimy Państwa również przez cały proces kredytowy, aż do podpisania umowy i wypłacenia środków. Wszystkie formalności zostają po naszej stronie.Profesjonalne doradztwo

oddajemy naszych klientów w dobre ręce

W celu zapewnienia Państwu profesjonalnej obsługi w zakresie udzielania kredytów, współpracujemy z doświadczonym doradcą, posiadającym nieocenioną wiedzę w tym temacie.

Zapraszamy na konsultacje z Panią Justyną Sienkiewicz, która rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

Kontakt przez nasze biuro:
tel.: 797 020 859

Bezpośredni kontakt do doradcy:
Justyna Sienkiewicz
tel: 570 677 652