Poznajmy się

Biuro Nieruchomości Nysa 

Miło nam, że odwiedziłeś stronę naszego biura. Niezależnie od tego czy chcesz sprzedać czy kupić nieruchomość jesteś w odpowiednim miejscu. Triobud Nieruchomości to biuro w Nysie, które powstało by wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku. Zgromadziliśmy zespół pasjonatów, których wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, budownictwa, odnawialnych źródeł energii oraz finansów pozwoliło na otwarcie miejsca, w którym szybko i bezpiecznie sfinalizujesz każdą transakcję.
Dlaczego warto

podjąć z nami współpracę?


Cechuje nas praca pełna zapału, pasji i zaangażowania, wyróżniająca się przede wszystkim dużą skutecznością i profesjonalizmem. Ze szczególną uwagą analizujemy zmiany i nowe trendy na rynku nieruchomości, dla których chcemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Doskonała znajomość lokalnego rynku poparta wieloletnim doświadczeniem czyni nas fachowcami w naszej branży.

Co nas wyróżnia?

wyjątkowa na rynku nieruchomości etyka zawodowa


Jako jedyne biuro nieruchomości na lokalnym rynku pobieramy prowizję tylko od tej strony transakcji, którą mamy przyjemność reprezentować. Pobieranie prowizji od dwóch przeciwnych stron umowy wynagrodzenia jest dla nas sprzeczne z etyką zawodową. Nasze biuro powstało, żeby zapewnić szybką, bezpieczną i korzystną finalizację transakcji niezależnie od tego czy chcesz kupić czy sprzedać swoją nieruchomość.

Jesteś dla nas

a my dla Ciebie!


Jedną z niewątpliwych zalet naszego biura jest szczególna dbałość o każdego klienta. Jest nam niezmiernie miło kiedy podpisujemy kolejną umowę o współpracę, bo jest to dla nas dowód zaufania, za który jesteśmy wdzięczni. Chcąc sprostać tak zróżnicowanym oczekiwaniom nasza oferta znacznie różni się od standardowych umów pośrednictwa.Indywidualne podejście

tylko u nas

Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości, nasz ekspert zaproponuje Ci umowę, której celem będzie finalizacja transakcji w najkrótszym terminie.
Masz problem ze sprzedażą swojego mieszkania? Sprawdzimy co jest tego przyczyną. Pomożemy uregulować kwestie prawno-administracyjne lub zaproponujemy usługę home stagingu.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.


Co cechuje nasze usługi?

Kompleksowość!


Jesteśmy jedynym biurem nieruchomości na lokalnym rynku, które świadczy usługi w zakresie nieruchomości kompleksowo. Dzięki szeroko wyspecjalizowanemu zespołowi pomożemy:

  • skutecznie i bezpiecznie zainwestować w nieruchomości,

  • znaleźć wymarzoną działkę,

  • uzyskać wszystkie pozwolenia, decyzje i uzgodnienia,

  • przeprowadzić Cię przez cały proces uzyskania decyzji pozwolenia na budowę,

  • wybudować Twój dom, wyremontować Twoje mieszkanie,

  • bezpiecznie, szybko i z dużym zyskiem sprzedać Twoją nieruchomość,

  • sprawdzić nieruchomość przed zakupem pod kątem technicznym,

  • planujesz wyjazd, a chcesz żeby Twoja nieruchomość stała się pasywnym dochodem? W tym również pomożemy.
Biuro nieruchomości?

nie tylko

Potrzebujesz wsparcia w zakresie nieruchomości ? W Triobud Nieruchomości na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.
    Nasz zespół uzupełniają specjaliści z działu finansowego, ubezpieczeniowego oraz prawnego, dzięki czemu niezależnie od rodzaju zadania z jakim się do nas zgłosisz będzie ono zrealizowane profesjonalnie, rzetelnie i w pełni bezpiecznie.